Reference

RD Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 

Děkuji velice paní Jahodové za zprostředkování prodeje rodinného domu. Oceňuji profesionální přístup, flexibilitu, vstřícnost a rychlé jednání. Vše proběhlo v naprostém pořádku a ráda služby paní Jahodové doporučuji dalším klientům.

MUDr. Hana Pachovská - PRODÁVAJÍCÍ 

Byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

S celkovým řízením nabídky, prohlídky a následné koupi nemovitosti jsem maximálně spokojený. Vstřícné jednání, bezproblémová komunikace. Vše bylo řešeno v dobré a pozitivní atmosféře. Nedošlo k žádným zbytečným prodlevám. Na první zkušenost s koupí nemovitosti jsem spokojený a rád, že vše proběhlo bez jediného problému. Na paní Jahodovou se obrátím jako na prvního člověka pokud budu chtít řešit koupi, prodej nebo pronájem nemovitosti! Ve všech situacích působila profesionálně, upřímně a byla s ní skvělá spolupráce!

Petr Čížek, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Byt 2+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování paní Haně Jahodové. Je to velice milá,ochotná a hlavně moc šikovná paní, která nám ve velice krátké době pomohla s prodejem našeho bytu. Zařídila vše potřebné a my se nemuseli vůbec o nic starat. Ještě jednou moc děkujeme za vaši vstřícnost, fajn komunikaci a přejeme vám mnoho dalších, spokojených klientů,jako jsme byli my.

Jana Belejová, Moravská Třebová  - PRODÁVAJÍCÍ  

Dobrý den, děkuji za spolupráci s Vámi. Komunikace byla velice srozumitelná. Paní Jahodová mi vše pečlivě vysvětlila, jaký bude postup a jaký časový horizont koupě bytu asi zabere. Na mé další dotazy vždy ochotně odpovídala (po telefonu jsem jich měla několik). Celkové hodnocení: 1

Mgr. Božena Hendrychová - KUPUJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová, ulice Sluneční - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den paní Jahodová, spolupráce s Vámi byla v naprostém pořádku. Příjemné vystupování, komunikace a vše bylo zařízené v domluvených termínech. Veškeré potřebné informace jste vždy poskytla včas (i mimo pracovní dobu), vyřizování katastru, nabídka pomoci při vyřizování hypotéčního úvěru, atd. Předání bytu proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Děkuji za Vaši spolupráci.

Hédlová M., Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Byt 2+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Vážená paní Jahodová, chci Vám poděkovat za velmi kvalitní práci, kterou jste pro mě odvedla při nákupu a pronájmu nemovitosti v Moravské Třebové. Oceňuji velmi dobře připravené jednání s klienty a kvalitní bezchybné dokumenty, kterých je v celém procesu nákupu a pronájmu nemovitosti opravdu hodně. Líbí se mi grafické zpracování jak dokumentů a dalších materiálů, vše je srozumitelné a přehledné. Každé jednání bylo z Vaší strany vedeno profesionálně a hned po prvním setkání jsem získal jistotu, že jsem v dobrých rukou a že se mohu na Vás spolehnout. To je v dnešní době velmi cenná zkušenost. Na trhu je dnes tolik "realitních kanceláří a makléřů", záměrně jsem použil uvozovky, protože tyto společnosti se takto neoprávněně označují a klient se nestačí divit, co všechno musí kontrolovat a opravovat a kolik zbytečných bezvýsledných jednání musí absolvovat. Rozhodně se na Vás a vaší společnost obrátím při dalších záměrech s realitami a doporučím Vás svým známým, ještě jednou Vám moc děkuji.

Ing. Pavel Šafařík, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Stavební pozemek, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Děkuji za vyřízení obchodu a Vaše služby. Spolupráce s Vámi byla příjemná, profesionální a rychlá. Pokud budu noci rád Vás jako makléřku doporučím dál.

Inf. Petr Kantořík, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

 

Byl jsem moc spokojený. Vše proběhlo v pořádku.


Ondřej Srnec, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej bytu 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Rádi bychom Vám touto cestou dodatečně poděkovali. Svým profesionálním a zároveň lidským přístupem jste naprosto předčila naše očekávání. Vše probíhalo naprosto bezchybně a okamžitě. Nejvíce si ceníme Vaší ochoty při vzniklém problému, kdy nám bylo oznámeno, že katastrální úřad provede vklad až po založení SVJ v domě, kde se prodávaný byt nachází. Ikdyž to bylo nad rámec smlouvy s RK, vše jste projednala s vedením družstva a samosprávy, sehnala právní a notářskou službu a osobně se zúčastnila schůze samosprávy, kde jste ochotně bydlícím podala potřebné informace. Po založení SVJ byl prodej bytu ihned dokončen.

Ještě jednou paní Jahodová za vše moc děkujeme, samozřejmě i ostatním, kteří se na prodeji bytu podíleli.

Po svých zkušenostech Vás budeme určitě doporučovat.

 

Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.

 

Soudkovi - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej chaty, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den,

opravdu moc děkuji za skvělou spolupráci Vašeho týmu. Rychlé a absolutně bezchybné zprostředkování a realizace prodeje zahrady - akce kulový blesk. Děkuji za obdivuhodné a příjemné jednání paní Hanky Jahodové a Veroniky Cápalové. Jsem mile překvapena a velmi spokojena.

Vojtěška Dočkalová - PRODÁVAJÍCÍ

RD, Lázy - Městečko Trnávka, okr. Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den paní Jahodová. Chtěl bych vám touto formou poděkovat za bezproblémové a urychlené vyřízení jak na katastrálním úřadě, tak i zprostředkování komunikace mezi prodávajícími a mnou při koupi mého již nového domu… vše probíhalo bez jakýchkoliv problémů a s vaší realitní kanceláří a především s Vámi jsem byl nad míru spokojen. Přeji Vám mnoho dalších úspěchu  jak v pracovním tak i osobním životě. S pozdravem R. Šašinka

Šašinka - KUPUJÍCÍ

Chalupa 3+1, Chrastová Lhota - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 

Děkujeme za spolupráci při nákupu nemovitosti. Přestože nás nedořešený pasport poněkud zdržel, měli jsme z našich jednání vždy velmi dobrý pocit. Děkujeme za maximální snahu o rychlé jednání, precizní a přehlednou přípravu všech potřebných listin a dokumentů, u kterých jste vždy jasně označila, co s nimi udělat. Dále děkujeme za vstřícnost při hledání místa i času pro podpisy smluv a okamžité řešení jakýchkoli našich dotazů či požadavků. Servis Vaší realitní kanceláře i advokátní úschovy byl kvalitní a na jednání s Vámi budeme rádi vzpomínat.

Přejeme Vám další úspěšné zakázky, hodně zdraví a mějte se dobře.

Marta Vítková - KUPUJÍCÍ

  

Byt 3+1, Moravská Třebová, ul. B. Němcové - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den, s paní Jahodovou jsem byl velice spokojen. Zařídila od A do Z vše co bylo potřeba. Prodej bytu proběhl hladce a bez komplikací. Paní Jahodovou vřele doporučuji všem.

David Girgle, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Prodej, byt 4+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Vážená paní Jahodová, zdravím a děkuji za zprávu o úspěšném ukončení našeho obchodu. Při této příležitosti bych vám chtěl poděkovat za vstřícnost a věcnost při našich jednáních, oceňuji hlavně to, že všechna naše ujednání byla dodržena tak, jak bylo dohodnuto a byl jsem pravidelně informován o průběhu našeho obchodu.

Vám osobně přeji hodně úspěchů ve vaší práci, rovněž tak i osobních. Samozřejmě můžete počítat s tím, že vás jako realitní makléřku budu doporučovat.

Radek Rozehnal, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den, 
se službami realitní kanceláře jsme byly spokojení. Služby makléřky paní Jahodové, jsme využili při nákupu rodinného domu  a při prodeji dvou bytů. Všechny prodeje proběhly na vysoké úrovní ke spokojenosti všech zúčastněných. Možná bych jenom trochu zjednodušila  znění kupních smluv. 
S pozdravem

Ing. Eva Musilová, Moravská Třebová - PRODÁVAJÍCÍ / KUPUJÍCÍ

Prodej, byt 1+1, Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den,

jak píšete, prodej nemovitosti – bytu je za námi, a přestože to nebylo úplně jednoduché, vše bylo řešeno s vysokou dávkou vstřícnosti , profesionality a ochoty realitní kanceláří Reality Špirka, zastoupenou makléřkou Hanou Jahodovou.

Oceňuji, že veškerá jednání byla vedena perfektní komunikací  na profesionální úrovni.

Paní Jahodová reagovala pružně na dění mezi zanikajícím LBD, novým správcem Mouřenín a Katastrálním úřadem, do jednání aktivně vstupovala a vysvětlovala nájemníkům domu důvody nezbytnosti vytvoření SVJ.

A navíc, angažovala se i v době své zahraniční dovolené a následné nemoci.

Jako bonus, makléřka Jahodová byla vždy velice ochotná, usměvavá, sympatická s ” tahem na branku”, a svým šarmem pomohla celý obchodní případ dotáhnout ke kýženému cíli.

 

Dle mého názoru, realitní kancelář Reality Špirka zastupují zodpovědní lidé s odbornými znalostmi a mnohaletou zkušeností, takže mohu vřele doporučit všem, kteří hledají spolehlivou realitní kancelář.

 

Jindřich Homola - PRODÁVAJÍCÍ

 

 

Byt 3+1, Moravská Třebová, ulice Sluneční - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Jelikož jsem v dědickém řízení získal nemovitost a tuto jsem chtěl prodat, sháněl jsem nějakou realitní kancelář. Dostal jsem od několika přátel samé kladné reference na makléřku paní Hanu Jahodovou, kterou jsem  oslovil a ona ochotně ten den přijela a vzala si můj požadavek do svých rukou.
Se službou včetně veškeré komunikace, kterou jsem s paní Jahodovou po celou dobu od začátku až do úplného závěru vedl jsem byl na (100%) spokojen. Nemohu posuzovat za druhé, ale musím uvést tu skutečnost, že  stejnou komunikaci a maximální odbornost prokázala i při vlastním předání nemovitosti nové majitelce paní Hédlové. Proto musím opakovaně uvést, že s paní Jahodovou jsem byl velice spokojen a nemám žádný námět ke zlepšení její činnosti. Moje celkové hodnocení výše uváděné makléřky: je velmi spolehlivá, dochvilná a její přístup ke svým klientům je velmi kladný. Za její přístup a veškeré prokázané úsilí by nebylo od věci, aby byla dle možností společností  oceněna.  
Společnost jako celek nelze hodnotit na základě jedné osoby, ale pokud je v této společnosti více takových zodpovědných makléřů  jako je paní Jahodová nelze celou společnost hodnotit jinak jak kladně. Je předpoklad, že celá společnost má zájem být nositelkou dobré pověsti, ale vše je v lidech.
Josef Daněk, Krymská 378/13, Starý Lískovec, 625 00 Brno

Josef Daněk, Brno - PRODÁVAJÍCÍ

Chalupa 3+1, Chrastová Lhota - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 S Vaší prací jsme byli maximálně spokojení a Vaši realitní kancelář mohu určitě doporučit.

Miroslav Švancara - PRODÁVAJÍCÍ

Byt 3+1, Svitavy - PRONÁJEM - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobry den, se službami a přístupem pani Jahodové i s průběhem celého procesu pronájmu jsem maximálně spokojená. 
S pozdravem

Bc. Tereza Macatova, Jednatelka spolecnosti BON-CAR Svitavy, s.r.o. 
 

Prodej byt 4+1, OV, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Na realitní makléřku paní Jahodovou, jsem se obrátila s prodejem svého bytu na doporučení kamaráda. Musím říct, že skutečnost ještě naprosto předčila mé očekávání. Naprosto profesionální a milé vystupování paní makléřky, okamžité zprostředkování zájemce o koupi a průběžné informování realitní kanceláří o veškerých úkonech, včetně přijetí platby do advokátní úschovy, bylo samozřejmostí. Děkuji a ráda Vašich služeb znovu využiji.

Marcela Tošovská, Svitavy - PRODÁVAJÍCÍ

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost s makléřkou paní Hanou Jahodovou. Od samého začátku bylo vše na profesionální úrovni a ze strany paní Jahodové se nám dostávala nadstandardní péče. Doposud jsme s koupí bytu neměli žádné zkušenosti a bez paní Jahodové bychom to těžko takto zvládli. Vše probíhalo dle našich představ a velice rychle, od advokátní úschovny, komunikace s katastrem nemovitostí, bankami, až po přepsání služeb z původních majitelů na nás. Tuto realitní kancelář, zejména paní Jahodovou, mohu všem vřele doporučit.

Tomáš a Barbora Švichký, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ                                                                           

Prodej pozemku, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Již jsem prodával druhou realitu (pozemek) přes realitní společnost a vždy jsem byl relativně spokojen. Ve vašem případě jsem byl ale naprosto spokojen. Vzájemná komunikace bez problémů a pro mě nejdůležitější co jsme si odsouhlasili to platilo i když to momentálně nebylo na papíře.

S čistým svědomím Vás doporučuji

Pavel Havlík - PRODÁVAJÍCÍ

Rodinný dům 3+1, garáž, zahrada,Rozstání - MAKLÉŘ Hana Jahodová

S vašimi službami a realitní kanceláří jsem byl velice spokojen, všechno dopadlo na výbornou a ještě dříve než jsme plánovali , vše absolutně bez problémů, ať se jednalo o schůzky či smlouvy a předání nemovitosti . Jakmile někdo z okolí bude potřebovat, doporučím vás i realitní kancelář.Děkuji za spolupráci a za možnost žít s rodinou ve vlastním domě.

Pavel Hadra s rodinou, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

RD, Třebařov, okres Svitavy - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Dobrý den, zkušeností s realitními kancelářemi máme více než dost a proto můžeme říct, že spolupráce s paní Jahodovou byla jedna z nejlepších. Paní Jahodová je velmi milá, vstřícná a ochotná. Velmi mile nás překvapila při předání nemovitosti s menším dárkem ( s tím jsme se ještě nesetkali :) ) A i když už je dávno prodáno a předáno, i tak je stále ochotná poradit a pomoci. Toho si velmi ceníme a mnohokrát děkujeme. Všem můžeme vřele jen a jen doporučit.

Manželé Dajčarovi, Olomouc - KUPUJÍCÍ

Byt 2+1, Polička - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Spokojenost s realitní společností a paní Jahodovou. Prostřednictvím paní Jahodové, jsme prodávali nemovitost. S realizací 
prodeje jsme byli spokojeni z důvodu zajištění všech dokumentů a formalit potřebných k podpisu smlouvy i převodu nemovitosti. Pokud v budoucnu budeme potřebovat opět služeb realitky rádi využijeme.

Roman Schauer, Pardubice- PRODÁVAJÍCÍ

RD Jaroměřice - MAKLÉŘ Hana Jahodová

 

Komunikace s Vámi byla na vynikající úrovni ,opravdu velmi profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Už to ,že jste brala telefony prakticky v jakoukoliv denní /večerní/ dobu a snažila se trpělivě obeznámit nebo vysvětlit další postupy ,za mě ,potažmo Nás -super. Dnes už víme ,že na boj s nekonečnou státní byrokracií bychom sami dost možná nestačili a bez Vás byli někde v polovině. Paní Jahodová , jste milá ,sympatická a velmi pracovitá makléřka ,kterou můžeme jen doporučit. Ve světě realit jste opravdová profesionálka.

Tomáš Březík s rodinou - PRODÁVAJÍCÍ

  

Prodej chaty, Moravská Třebová - MAKLÉŘ Hana Jahodová

Spolupráce s  realitní makléřkou paní Jahodovou byla skvělá.

Rychlé, jasné a spolehlivé jednání.

  

Ivana Václavková ,Penzion BEST, Moravská Třebová - KUPUJÍCÍ

Nenašli jste co hledáte?